Alle producten
-
JoroIk heb de machines en de glijdende lijstzaag is werkelijk goede kwaliteit.
zoekwoorden [ woodworking panel saw for plywood ] bij elkaar passen 148 producten.
De industriële Houtbewerkings Glijdende Comité Zaag MJ6132AD2800*1100*1200mm van de Zaaglijst
| Afmeting (L*W*H): | 3200*1100*1200mm |
|---|---|
| Toepassing: | Houten Knipselzaag, Meubilair |
| Overhellend zaagblad: | 90°/0~45° |
Het houten Comité zag Zaag MJ6132BD van de Houtbewerkings de Glijdende Lijst met het Noteren van Blad
| spanning: | 220V/380V/415V/440V |
|---|---|
| Stijl: | Horizontale |
| Gebruik: | Houten Knipsel, het Houten Werken |
Elektrische controle schuiftafel tafel zag glijdende Crosscut tafel voor Pvc Mdf Board
| spanning: | 220V/380V/415V/440V |
|---|---|
| Stijl: | Horizontale |
| Gebruik: | Houten Knipsel, het Houten Werken |
Precisiecomité Zaag met Glijdende Lijst
| Stijl: | Horizontale |
|---|---|
| Gebruik: | houtbewerking |
| Naam van het product: | De glijdende Lijst zag Machine |
De industriële 300mm/30mm Zaag van de Houtbewerkings Glijdende Lijst voor Knipsel
| Overhellend zaagblad: | 0-45° |
|---|---|
| Macht (W): | 6.6kW |
| Voorwaarde: | Nieuw |
De het Kabinetslijst van houtbewerkingsmachines zag MJ6132S voor Triplex of MDF
| Overhellend zaagblad: | 0-45° |
|---|---|
| Macht (w): | 6.6KW |
| Voorwaarde: | NIEUW |
Blad en 30 mm Hoofdzaagbooringsdiameter Houtbewerkingspaneel Zaagmachine 3200 mm voor triplex
| Voorwaarde: | Nieuw |
|---|---|
| Type: | paneelzaag |
| Use: | Woodworking, Wood Cutting |
CrossCut hek 1200-2200mm 1600mm Automatische verticale paneel zag voor het snijden van houtpleister
| Condition: | New |
|---|---|
| Type: | Panel Saw |
| Use: | Woodworking, Wood Cutting |
Zaag van de houtbewerkings de Glijdende Lijst met Beweegbare die Lijst MJ6132TYD in China wordt gemaakt
| Type: | glijdende lijstzaag |
|---|---|
| Toepassing: | Comités Houten Snijmachine |
| Overhellend zaagblad: | 90°/0~45° |
20 mm scoren zaag Boring Diameter Hout schuiftafel paneel zaag voor de productie van meubels
| Condition: | New |
|---|---|
| Type: | Panel Saw |
| Use: | Woodworking, Wood Cutting |

