Alle producten
-
JoroIk heb de machines en de glijdende lijstzaag is werkelijk goede kwaliteit.
zoekwoorden [ woodworking panel saw for plywood ] bij elkaar passen 148 producten.
3200 mm OSETMAC MJ6132S Schuiftafelzaag Circulaire zaag voor grootschalige projecten
| Condition: | New |
|---|---|
| Type: | Panel Saw |
| Use: | Woodworking, Cutting Wood |
3200 mm OSETMAC MJ6132S Schuiftafelpaneelzaag met 120 mm scoringzaagbladdiameter
| Condition: | New |
|---|---|
| Type: | Panel Saw |
| Use: | Woodworking, Cutting Wood |
Maximale lengte van het werkstuk mm 3100 mm Hoogprecisie schuiftafelzaag voor de vervaardiging
| Condition: | New |
|---|---|
| Type: | Panel Saw |
| Use: | Woodworking, Cutting Wood |
OSETMAC SYS-468 Houtbewerkingsrandbandmachine voor de productie van plywoodmeubilair
| Condition: | New |
|---|---|
| Type: | Edge Banding Machine |
| Voltage: | 380v 220v |
5 Functie Houtbewerkingsrandbandmachine voor multiplexpaneel Lengte ≥ 150 mm Automatisch
| Condition: | New |
|---|---|
| Type: | Edge Banding Machine |
| Voltage: | 380V, 380V/50HZ/3PH |
Ontwerp van automatische randbandmachine voor 10-60 mm paneldikte in de vervalwerkproductie
| Voorwaarde: | Nieuw |
|---|---|
| Type: | Kantenverlijmer |
| Spanning: | 380v 220v, 380v 50HZ 3 ph |
23m/min Panel Feed Speed Automatic Edge Banding Machine voor de vervalste houtproductie markt
| Condition: | New |
|---|---|
| Type: | Edge Banding Machine |
| Voltage: | 380v 220v, 380v 50HZ 3 ph |
Compacte en 6,3 kW automatische randbandmachine voor triplex in kleine fabrieken
| Condition: | New |
|---|---|
| Type: | Edge Banding Machine |
| Voltage: | 380V, 380V/50HZ/3PH |
SYS-320 Automatische randbandmachine voor de productie van triplex in een productie-installatie
| Condition: | New |
|---|---|
| Type: | Edge Banding Machine |
| Voltage: | 380v 220v |
OSET-bandmachine voor gekrompen hout 1980 kg Gewicht en 380V/50HZ/3PH Spanning
| Condition: | New |
|---|---|
| Type: | Edge Banding Machine |
| Voltage: | 380V, 380V/50HZ/3PH |

