Alle producten
-
JoroIk heb de machines en de glijdende lijstzaag is werkelijk goede kwaliteit.
zoekwoorden [ woodworking panel saw for plywood ] bij elkaar passen 148 producten.
MJ6132S de industriële Glijdende Lijst zag Houtbewerkingscomité Zaag voor Triplex of MDF
| Overhellend zaagblad: | 0-45° |
|---|---|
| Macht (w): | 6.6KW |
| Voorwaarde: | NIEUW |
Het Comité van de het Kabinets Glijdende Lijst van houtbewerkingsmachines Zaag voor Triplex of MDF
| Overhellend zaagblad: | 0-45° |
|---|---|
| Macht (w): | 6.6KW |
| Voorwaarde: | NIEUW |
MJ6132BD Zaag van de houtbewerkings de Glijdende Lijst voor Triplex en Comité Knipsel
| spanning: | 220V/380V/415V/440V |
|---|---|
| Stijl: | Horizontale |
| Gebruik: | Houten Knipsel, Comité Knipsel |
0-45° Neiging van het lemmet Tweedehands paneelzaag voor triplex in goede staat
| Voorwaarde: | Nieuw |
|---|---|
| Type: | Panel Saw |
| Use: | Woodworking, Wood Cutting |
3200 mm Max. Lengte Schuiftafelpaneel zag voor verlengtafel van multiplex 905*680*70mm
| Condition: | New |
|---|---|
| Type: | Panel Saw |
| Use: | Woodworking, Wood Cutting |
Multiplex Snijdend Glijdend Comité Zaagmachinegebruik In Houtbewerkingsindustrie
| Afmeting (L*W*H): | 1800*1050*900 |
|---|---|
| Type: | glijdende lijstzaag |
| Toepassing: | Comités Houten Snijmachine |
Glijdende de Lijstzaag MJ6132BD van de houtbewerkingsmachine voor Triplex en Comité Knipsel
| Afmeting (L*W*H): | 3400*1200*1200 |
|---|---|
| Type: | glijdende lijstzaag |
| Toepassing: | Comités Houten Snijmachine |
Glijdende het Comité van houtbewerkingsmachines Zaag MJ6130TY voor Houten Knipsel
| Garantie: | 12 Maanden |
|---|---|
| spanning: | 220V/380V/415V/440V |
| Gebruik: | Houtbewerking, Houten Knipsel |
Het Comité van de de Lijstzaag van de hoge Precisiehoutbewerking Glijdende die Zaag MJ6132TYD in China wordt gemaakt
| Afmeting (L*W*H): | 3400*1200*1200 |
|---|---|
| Type: | glijdende lijstzaag |
| Toepassing: | Comités Houten Snijmachine |
Het Comité van houtbewerkingsmachines Glijdende Glijdende de Lijstzaag MJ6130TY van de Zaaghoutbewerking voor Houten Knipsel
| Gebruik: | Het houten Werken, Houten Knipsel |
|---|---|
| Afmeting (L*W*H): | 3050*3150*900mm |
| Type: | Lijstcomité Zaag, Glijdende Lijstzaag |

