Όλα τα Προϊόντα
-
JoroΈχω τις μηχανές και το γλιστρώντας επιτραπέζιο πριόνι είναι πραγματικά καλή ποιότητα.
λέξεις-κλειδιά [ woodworking panel saw for plywood ] αγώνας 148 προϊόντα.
Βιομηχανικό επιτραπέζιο πριόνι MJ6132AD2800*1100*1200mm πριονιών επιτροπής ξυλουργικής γλιστρώντας
| Διάσταση (L*W*H): | 3200*1100*1200mm |
|---|---|
| εφαρμογή: | Ξύλινο πριόνι κοπής, έπιπλα |
| Γέρνοντας λεπίδα πριονιών: | 90°/0~45° |
Η ξύλινη επιτροπή είδε το γλιστρώντας επιτραπέζιο πριόνι MJ6132BD ξυλουργικής με τη σημείωση της λεπίδας
| Τάση: | 220V/380V/415V/440V |
|---|---|
| Στυλ: | Οριζόντια |
| Χρήση: | Ξύλινη κοπή, ξύλινη εργασία |
Ηλεκτρικός πίνακας ελέγχου πινάκων πινάκων συρόμενων πινάκων διατομής για πίνακες MDF Pvc
| Τάση: | 220V/380V/415V/440V |
|---|---|
| Στυλ: | Οριζόντια |
| Χρήση: | Ξύλινη κοπή, ξύλινη εργασία |
Πριόνι επιτροπής ακρίβειας με το γλιστρώντας πίνακα
| Στυλ: | Οριζόντια |
|---|---|
| Χρήση: | ξυλουργική |
| Όνομα Προϊόντος: | Ο γλιστρώντας πίνακας είδε τη μηχανή |
Βιομηχανικό γλιστρώντας επιτραπέζιο πριόνι ξυλουργικής 300mm/30mm για την κοπή
| Γέρνοντας λεπίδα πριονιών: | 0-45° |
|---|---|
| Δύναμη (W): | 6.6kW |
| Όρος: | Νέος |
Επιτραπέζιο πριόνι MJ6132S γραφείου μηχανημάτων ξυλουργικής για το κοντραπλακέ ή MDF
| Γέρνοντας λεπίδα πριονιών: | 0-45° |
|---|---|
| Δύναμη (W): | 6.6KW |
| Όρος: | ΝΕΟΣ |
Σιδηροτροφική μηχανή 3200 mm για πλακέτο
| Υπόθεση: | Νέο |
|---|---|
| Τύπος: | πριόνι επιτροπής |
| Use: | Woodworking, Wood Cutting |
Κράτος CrossCut 1200-2200mm 1600mm Αυτόματο κατακόρυφο πίνακα πριόνι για το κόψιμο αντιφράγματος ξύλου
| Condition: | New |
|---|---|
| Type: | Panel Saw |
| Use: | Woodworking, Wood Cutting |
Γλιστρώντας επιτραπέζιο πριόνι ξυλουργικής τον κινητό πίνακα MJ6132TYD που κατασκευάζεται με στην Κίνα
| Τύπος: | γλιστρώντας επιτραπέζιο πριόνι |
|---|---|
| εφαρμογή: | Ξύλινη τέμνουσα μηχανή επιτροπών |
| Γέρνοντας λεπίδα πριονιών: | 90°/0~45° |
20 mm Scoring Saw Bored Diameter Wood Sliding Table Panel Saw για την παραγωγή επίπλων
| Condition: | New |
|---|---|
| Type: | Panel Saw |
| Use: | Woodworking, Wood Cutting |

