Όλα τα Προϊόντα
-
JoroΈχω τις μηχανές και το γλιστρώντας επιτραπέζιο πριόνι είναι πραγματικά καλή ποιότητα.
λέξεις-κλειδιά [ woodworking panel saw for plywood ] αγώνας 148 προϊόντα.
3200mm OSETMAC MJ6132S Πίνακας διαδρόμου πριόνι κυκλικό πριόνι για μεγάλα έργα
| Condition: | New |
|---|---|
| Type: | Panel Saw |
| Use: | Woodworking, Cutting Wood |
3200mm OSETMAC MJ6132S Πίνακας διαδρόμου με 120mm διάμετρο λεπίδας πριονιστήρα
| Condition: | New |
|---|---|
| Type: | Panel Saw |
| Use: | Woodworking, Cutting Wood |
Μέγιστο μήκος του εργασιακού υλικού mm 3100mm Τραπεζικό πριονιστήριο υψηλής ακρίβειας
| Condition: | New |
|---|---|
| Type: | Panel Saw |
| Use: | Woodworking, Cutting Wood |
Όσετμακ SYS-468 Μηχανή συσκότισης άκρων ξυλουργικής για την παραγωγή επίπλων αντιστροφής
| Condition: | New |
|---|---|
| Type: | Edge Banding Machine |
| Voltage: | 380v 220v |
5 λειτουργία ξυλουργική μηχανή κορυφής ταινίας για πίνακα αντιστροφής μήκος ≥ 150 mm αυτόματη
| Condition: | New |
|---|---|
| Type: | Edge Banding Machine |
| Voltage: | 380V, 380V/50HZ/3PH |
Σχεδιασμός αυτόματης μηχανής ταινίας άκρων για πάχος πάνελ 10-60 mm στην παραγωγή αντιστρόφου
| Υπόθεση: | Νέο |
|---|---|
| Τύπος: | Edge Banding Machine |
| Τετάρτη: | 380v 220v, 380v 50HZ 3 ph |
23m/min ταχύτητα τροφοδοσίας των πάνελ αυτοματοποιημένη μηχανή ταινίας για την παραγωγή αντιγραμμικού ξύλου
| Condition: | New |
|---|---|
| Type: | Edge Banding Machine |
| Voltage: | 380v 220v, 380v 50HZ 3 ph |
Σύνθετο και 6,3KW αυτόματο μηχανή ράβδου άκρων για πλακιδωτό σε μικρά εργοστάσια παραγωγής
| Condition: | New |
|---|---|
| Type: | Edge Banding Machine |
| Voltage: | 380V, 380V/50HZ/3PH |
Μηχανή SYS-320 για την παραγωγή συνθετικής ξυλείας σε εργοστάσια παραγωγής
| Condition: | New |
|---|---|
| Type: | Edge Banding Machine |
| Voltage: | 380v 220v |
Μηχανή συρρίκνωσης καμπύλης OSET για συνθετικό ξύλο 1980 kg Βάρος και τάση 380V/50HZ/3PH
| Condition: | New |
|---|---|
| Type: | Edge Banding Machine |
| Voltage: | 380V, 380V/50HZ/3PH |

