Όλα τα Προϊόντα
-
JoroΈχω τις μηχανές και το γλιστρώντας επιτραπέζιο πριόνι είναι πραγματικά καλή ποιότητα.
λέξεις-κλειδιά [ woodworking panel saw for plywood ] αγώνας 148 προϊόντα.
MJ6132S βιομηχανικό γλιστρώντας πριόνι επιτροπής ξυλουργικής επιτραπέζιων πριονιών για το κοντραπλακέ ή MDF
| Γέρνοντας λεπίδα πριονιών: | 0-45° |
|---|---|
| Δύναμη (W): | 6.6KW |
| Όρος: | ΝΕΟΣ |
Γλιστρώντας πριόνι επιτραπέζιας επιτροπής γραφείου μηχανημάτων ξυλουργικής για το κοντραπλακέ ή MDF
| Γέρνοντας λεπίδα πριονιών: | 0-45° |
|---|---|
| Δύναμη (W): | 6.6KW |
| Όρος: | ΝΕΟΣ |
MJ6132BD γλιστρώντας επιτραπέζιο πριόνι ξυλουργικής για την κοπή κοντραπλακέ και επιτροπής
| Τάση: | 220V/380V/415V/440V |
|---|---|
| Στυλ: | Οριζόντια |
| Χρήση: | Ξύλινη κοπή, κοπή επιτροπής |
0-45° ρύθμιση κλίσης λεπίδας πριονιστικό πριόνι για πλακέ σε καλή κατάσταση
| Υπόθεση: | Νέο |
|---|---|
| Type: | Panel Saw |
| Use: | Woodworking, Wood Cutting |
3200mm Μαξ. μήκος Πίνακας διαδρόμου Πίνακας πριονιστήρα για πίνακα επέκτασης πλακέ 905*680*70mm
| Condition: | New |
|---|---|
| Type: | Panel Saw |
| Use: | Woodworking, Wood Cutting |
Κοπή κόντρα πλακέ Συρόμενη Πλαίσιο Πριόνισμα Machine Χρησιμοποιήστε Βιομηχανία ξυλείας
| Διάσταση (L*W*H): | 1800*1050*900 |
|---|---|
| Τύπος: | γλιστρώντας επιτραπέζιο πριόνι |
| εφαρμογή: | Ξύλινη τέμνουσα μηχανή επιτροπών |
Γλιστρώντας επιτραπέζιο πριόνι MJ6132BD μηχανών ξυλουργικής για την κοπή κοντραπλακέ και επιτροπής
| Διάσταση (L*W*H): | 3400*1200*1200 |
|---|---|
| Τύπος: | γλιστρώντας επιτραπέζιο πριόνι |
| εφαρμογή: | Ξύλινη τέμνουσα μηχανή επιτροπών |
Γλιστρώντας πριόνι MJ6130TY επιτροπής μηχανημάτων ξυλουργικής για την ξύλινη κοπή
| Εγγύηση: | 12 Μήνες |
|---|---|
| Τάση: | 220V/380V/415V/440V |
| Χρήση: | Ξυλουργική, ξύλινη κοπή |
Γλιστρώντας πριόνι MJ6132TYD επιτροπής επιτραπέζιων πριονιών ξυλουργικής υψηλής ακρίβειας που κατασκευάζεται στην Κίνα
| Διάσταση (L*W*H): | 3400*1200*1200 |
|---|---|
| Τύπος: | γλιστρώντας επιτραπέζιο πριόνι |
| εφαρμογή: | Ξύλινη τέμνουσα μηχανή επιτροπών |
Ξυλουργικής γλιστρώντας επιτραπέζιο πριόνι MJ6130TY ξυλουργικής πριονιών επιτροπής μηχανημάτων γλιστρώντας για την ξύλινη κοπή
| Χρήση: | Ξύλινη εργασία, ξύλινη κοπή |
|---|---|
| Διάσταση (L*W*H): | 3050*3150*900mm |
| Τύπος: | Πριόνι επιτραπέζιας επιτροπής, γλιστρώντας επιτραπέζιο πριόνι |

