همه محصولات
-
جورومن ماشین آلات را در اختیار دارم و اره کشویی در واقع کیفیت خوبی دارند.
کلید واژه ها [ woodworking panel saw for plywood ] همخوانی داشتن 148 محصولات.
3200mm OSETMAC MJ6132S میز کشویی صفحه نورد نورد دایره ای برای پروژه های بزرگ
| Condition: | New |
|---|---|
| Type: | Panel Saw |
| Use: | Woodworking, Cutting Wood |
3200mm OSETMAC MJ6132S صفحه میز کشویی چنگ با قطر تیغه چنگ 120mm
| Condition: | New |
|---|---|
| Type: | Panel Saw |
| Use: | Woodworking, Cutting Wood |
حداکثر طول قطعه کار mm 3100mm تراش میز کشویی با دقت بالا برای تولید
| Condition: | New |
|---|---|
| Type: | Panel Saw |
| Use: | Woodworking, Cutting Wood |
OSETMAC SYS-468 ماشین باند کردن لبه های چوبی برای تولید مبلمان پلاکسوم
| Condition: | New |
|---|---|
| Type: | Edge Banding Machine |
| Voltage: | 380v 220v |
5 تابع ماشین باند بندی لبه چوبی برای پانل پلائیوود طول ≥150mm خودکار
| Condition: | New |
|---|---|
| Type: | Edge Banding Machine |
| Voltage: | 380V, 380V/50HZ/3PH |
طراحی ماشین باند کردن خودکار لبه برای ضخامت پانل 10-60 میلی متر در تولید پلائیوود
| شرایط: | جدید |
|---|---|
| نوع: | دستگاه لبه بند |
| ولتاژ: | 380 ولت 220 ولت، 380 ولت 50 هرتز 3 ساعت |
23m/min سرعت تغذیه پنل ماشین باند کردن خودکار لبه برای بازار تولید پلائیوود
| Condition: | New |
|---|---|
| Type: | Edge Banding Machine |
| Voltage: | 380v 220v, 380v 50HZ 3 ph |
ماشین تراشه ای کوچک و ۶٫۳ کیلو وات اتوماتیک برای پلائیوود در کارخانه های تولید کوچک
| Condition: | New |
|---|---|
| Type: | Edge Banding Machine |
| Voltage: | 380V, 380V/50HZ/3PH |
SYS-320 ماشین خودکار باند لبه برای تولید پلائیوود در کارخانه تولید
| Condition: | New |
|---|---|
| Type: | Edge Banding Machine |
| Voltage: | 380v 220v |
OSET ماشین پیچ و تاب لبه منحنی برای پلائیوود 1980 کیلوگرم وزن و ولتاژ 380V / 50HZ / 3PH
| Condition: | New |
|---|---|
| Type: | Edge Banding Machine |
| Voltage: | 380V, 380V/50HZ/3PH |

