Wszystkie produkty
-
Pilarka stolikowa do obróbki drewna
-
Maszyny do szlifowania drewna
-
Obrabiarka krawędziowa do obróbki drewna
-
Prasa do obróbki drewna
-
Ręczna szlifierka do drewna
-
Wood Dust Extractor
-
Ręczna maszyna do oklejania krawędzi
-
Grubościówka do obróbki drewna
-
Frezarka do drewna wrzeciona
-
Maszyny do obróbki drewna
-
JoroMam maszyny, a piła do przesuwnych stolików jest naprawdę dobrej jakości.
słowa kluczowe [ woodworking panel saw for plywood ] mecz 148 produkty.
Pilarka stolikowa przemysłowa do obróbki drewna MJ6132AD2800 * 1100 * 1200 mm
| Dimension(L*W*H): | 3200 * 1100 * 1200 mm |
|---|---|
| aplikacji: | Piła Do Cięcia Drewna, Meble |
| Przechylna tarcza piły: | 90 ° / 0 ~ 45 ° |
Pilarka do drewna z pilarką stolikową do drewna MJ6132BD z ostrzem punktowym
| Napięcie: | 220v / 380v / 415v / 440v |
|---|---|
| styl: | Poziome |
| Użycie: | Cięcie Drewna, Obróbka Drewna |
Elektryczny panel sterujący stolik przesuwny Przesuwny stolik przesuwny do płyty Mdf Pvc
| Napięcie: | 220v / 380v / 415v / 440v |
|---|---|
| styl: | Poziome |
| Użycie: | Cięcie Drewna, Obróbka Drewna |
Precyzyjna piła panelowa ze stołem przesuwnym
| styl: | Poziome |
|---|---|
| użyć: | Obróbka drewna |
| Nazwa produktu: | Maszyna do cięcia piły stolikowej |
Przemysłowa piła stołowa do obróbki drewna 300 mm / 30 mm do cięcia
| Przechylna tarcza tnąca: | 0–45 ° |
|---|---|
| Moc (W): | 6,6 kW |
| Stan: | Nowy |
Piła stołowa do maszyn do obróbki drewna MJ6132S do sklejki lub MDF
| Pochylanie brzeszczotu: | 0-45° |
|---|---|
| Moc (w): | 6,6 kW |
| Stan: schorzenie: | NOWY |
Ostrze i 30 mm główną piłkę średnicę przewodu do obróbki drewna Panel Saw Machine 3200mm dla sklejki
| Warunki: | Nowy |
|---|---|
| Rodzaj: | piła panelowa |
| Use: | Woodworking, Wood Cutting |
Ogrodzenie CrossCut 1200-2200mm 1600mm Automatyczna piła pionowa do cięcia sklejki drewnianej
| Condition: | New |
|---|---|
| Type: | Panel Saw |
| Use: | Woodworking, Wood Cutting |
Pilarka stolikowa z ruchomym stołem MJ6132TYD Made in China
| typu: | Przesuwna piła stołowa |
|---|---|
| aplikacji: | Maszyna do cięcia paneli drewnianych |
| Przechylna tarcza piły: | 90 ° / 0 ~ 45 ° |
20 mm piła do drukowania średnica drewno tabliczka przesuwna do produkcji mebli
| Condition: | New |
|---|---|
| Type: | Panel Saw |
| Use: | Woodworking, Wood Cutting |

