Wszystkie produkty
-
Pilarka stolikowa do obróbki drewna
-
Maszyny do szlifowania drewna
-
Obrabiarka krawędziowa do obróbki drewna
-
Prasa do obróbki drewna
-
Ręczna szlifierka do drewna
-
Wood Dust Extractor
-
Ręczna maszyna do oklejania krawędzi
-
Grubościówka do obróbki drewna
-
Frezarka do drewna wrzeciona
-
Maszyny do obróbki drewna
-
JoroMam maszyny, a piła do przesuwnych stolików jest naprawdę dobrej jakości.
słowa kluczowe [ woodworking panel saw for plywood ] mecz 148 produkty.
3200mm OSETMAC MJ6132S Płytka przesuwna do płyty stołowej Piła okrągła do projektów wielkoskalowych
| Condition: | New |
|---|---|
| Type: | Panel Saw |
| Use: | Woodworking, Cutting Wood |
3200mm OSETMAC MJ6132S Panel tablicy przesuwnej piła z 120mm Scoring Piła średnica ostrza
| Condition: | New |
|---|---|
| Type: | Panel Saw |
| Use: | Woodworking, Cutting Wood |
Maksymalna długość obrabionego kawałka mm 3100 mm Wysokiej precyzji piła przesuwna do produkcji
| Condition: | New |
|---|---|
| Type: | Panel Saw |
| Use: | Woodworking, Cutting Wood |
OSETMAC SYS-468 Maszyna do obróbki drewna
| Condition: | New |
|---|---|
| Type: | Edge Banding Machine |
| Voltage: | 380v 220v |
5 Funkcja Maszyna do obróbki drewna do obróbki krawędzi dla płytek sklejkowych Długość ≥ 150 mm Automatyczna
| Condition: | New |
|---|---|
| Type: | Edge Banding Machine |
| Voltage: | 380V, 380V/50HZ/3PH |
Projektowanie automatycznej maszyny do wiązania krawędzi grubości paneli 10-60 mm w produkcji sklejki
| Warunki: | Nowy |
|---|---|
| Rodzaj: | Maszyna do oklejania krawędzi |
| napięcie: | 380 V 220 V, 380 V 50 Hz 3 fazy |
23m/min Prędkość podawania panele Automatyczna maszyna do wiązania krawędzi dla rynku produkcji sklejki
| Condition: | New |
|---|---|
| Type: | Edge Banding Machine |
| Voltage: | 380v 220v, 380v 50HZ 3 ph |
Kompaktna i 6,3 kW automatyczna maszyna do wiązania krawędzi dla sklejki w małych zakładach produkcyjnych
| Condition: | New |
|---|---|
| Type: | Edge Banding Machine |
| Voltage: | 380V, 380V/50HZ/3PH |
SYS-320 Automatyczna maszyna do produkcji sklejki w zakładzie produkcyjnym
| Condition: | New |
|---|---|
| Type: | Edge Banding Machine |
| Voltage: | 380v 220v |
OSET Maszyna do wiązania pasów krzywej krawędzi dla sklejki 1980 kg Waga i napięcie 380V / 50HZ / 3PH
| Condition: | New |
|---|---|
| Type: | Edge Banding Machine |
| Voltage: | 380V, 380V/50HZ/3PH |

