Wszystkie produkty
-
Pilarka stolikowa do obróbki drewna
-
Maszyny do szlifowania drewna
-
Obrabiarka krawędziowa do obróbki drewna
-
Prasa do obróbki drewna
-
Ręczna szlifierka do drewna
-
Wood Dust Extractor
-
Ręczna maszyna do oklejania krawędzi
-
Grubościówka do obróbki drewna
-
Frezarka do drewna wrzeciona
-
Maszyny do obróbki drewna
-
JoroMam maszyny, a piła do przesuwnych stolików jest naprawdę dobrej jakości.
słowa kluczowe [ woodworking panel saw for plywood ] mecz 148 produkty.
MJ6132S Przemysłowa piła stołowa do obróbki drewna Piła panelowa do sklejki lub MDF
| Brzeszczot przechylny: | 0-45° |
|---|---|
| Moc (w): | 6,6 kW |
| Stan: schorzenie: | NOWY |
Maszyna do obróbki drewna Pilarka do stołu przesuwnego do sklejki lub MDF
| Brzeszczot przechylny: | 0-45° |
|---|---|
| Moc (w): | 6,6 kW |
| Stan: schorzenie: | NOWY |
MJ6132AD Piła stolikowa do obróbki drewna do cięcia sklejki i paneli
| Napięcie: | 220v / 380v / 415v / 440v |
|---|---|
| styl: | Poziome |
| Użycie: | Cięcie drewna, cięcie płyt |
0-45° Regulacja nachylenia ostrza Piła z drugiej ręki do sklejki w dobrym stanie
| Warunki: | Nowy |
|---|---|
| Type: | Panel Saw |
| Use: | Woodworking, Wood Cutting |
3200mm Maks. Długość Płyta przesuwna Panel Piła do tabeli przedłużeniowej sklejki 905*680*70mm
| Condition: | New |
|---|---|
| Type: | Panel Saw |
| Use: | Woodworking, Wood Cutting |
Maszyna do cięcia płyt przesuwnych sklejki Zastosowanie w przemyśle drzewnym
| Dimension(L*W*H): | 1800 * 1050 * 900 |
|---|---|
| typu: | Przesuwna piła stołowa |
| aplikacji: | Maszyna do cięcia paneli drewnianych |
Maszyna do obróbki drewna stolikowa MJ6132BD do cięcia sklejki i paneli
| Dimension(L*W*H): | 3400 * 1200 * 1200 |
|---|---|
| typu: | Piła formatowa |
| aplikacji: | Maszyna do cięcia drewna |
Maszyny do obróbki drewna Piła do paneli przesuwnych MJ6130TY do cięcia drewna
| Gwarancja: | 12 miesięcy |
|---|---|
| Napięcie: | 220v / 380v / 415v / 440v |
| Użycie: | Obróbka drewna, cięcie drewna |
Piła stolikowa MJ6132TYD wykonana w Chinach
| Dimension(L*W*H): | 3400 * 1200 * 1200 |
|---|---|
| typu: | Przesuwna piła stołowa |
| aplikacji: | Maszyna do cięcia paneli drewnianych |
Maszyny do obróbki drewna Piła do paneli przesuwnych Piła do stolarki do drewna MJ6130TY do cięcia drewna
| Użycie: | Obróbka drewna, cięcie drewna |
|---|---|
| Dimension(L*W*H): | 3050 * 3150 * 900 mm |
| typu: | Stolik Piła, Przesuwna Piła Stołowa |

