Tüm ürünler
-
JoroMakinelerim var ve kayar masa testeresi gerçekten çok iyi kalitede.
anahtar kelimeler [ woodworking panel saw for plywood ] eşleşme 148 Ürünler.
Endüstriyel Ağaç İşleme Sürgülü Panel Testere Masası Testere MJ6132AD2800 * 1100 * 1200mm
| Dimension(L*W*H): | 3200 * 1100 * 1200mm |
|---|---|
| Uygulama: | Ahşap Kesme Testere, Mobilya |
| Devirme testere bıçağı: | 90 ° / 0 ~ 45 ° |
Ahşap Panel Ahşap İşleme Sürgülü Masa Testere MJ6132BD Puanlama Blade ile Gördüm
| Gerilim: | 220V/380V/415V/440V |
|---|---|
| Stil: | Yatay |
| Kullanım: | Ahşap Kesimi, Ahşap İşleme |
Elektrik Kontrol Sürgülü Masa Paneli Pvc Mdf Kurulu İçin Sürgülü Kesim Masası Testere
| Gerilim: | 220V/380V/415V/440V |
|---|---|
| Stil: | Yatay |
| Kullanım: | Ahşap Kesimi, Ahşap İşleme |
Kayar Tablalı Hassas Panel Testere
| Stil: | Yatay |
|---|---|
| Kullanımı: | Ağaç |
| Ürün adı: | Sürgülü Masa Testere Makinesi |
Endüstriyel 300mm / 30mm Ağaç İşleme Sürgülü Masa Kesme İçin Testere
| Devirme testere bıçağı: | 0-45 ° |
|---|---|
| Güç (W): | 6,6kw |
| Şart: | Yeni |
Kontrplak veya MDF için Ağaç İşleme Makineleri Dolap Masa Testere MJ6132S
| Devirme testere bıçağı: | 0-45° |
|---|---|
| Güç (w): | 6.6KW |
| Şart: | YENİ |
Kılıç ve 30mm Ana Çakmak Boru çapı Ahşap işleme paneli Çakmak Makine 3200mm kontrplak için
| Durum: | Yeni |
|---|---|
| Türü: | panel testere |
| Use: | Woodworking, Wood Cutting |
CrossCut Çit 1200-2200mm 1600mm Ahşap kontrplak kesimi için otomatik dikey panel testere
| Condition: | New |
|---|---|
| Type: | Panel Saw |
| Use: | Woodworking, Wood Cutting |
Ağaç İşleme Sürgülü Masa Hareketli Masa MJ6132TYD ile Testere
| Türü: | masa gördüm kayar |
|---|---|
| Uygulama: | Paneller Ahşap Kesme Makinesi |
| Devirme testere bıçağı: | 90 ° / 0 ~ 45 ° |
Mobilya üretimi için 20mm Çekmeç Çekmeç Çaplı Odun Kaydırma Masa Paneli Çekmece
| Condition: | New |
|---|---|
| Type: | Panel Saw |
| Use: | Woodworking, Wood Cutting |

