Tüm ürünler
-
JoroMakinelerim var ve kayar masa testeresi gerçekten çok iyi kalitede.
anahtar kelimeler [ woodworking panel saw for plywood ] eşleşme 148 Ürünler.
3200mm OSETMAC MJ6132S Kaydırıcı Masa Panel Çakmak Büyük Ölçekli Projeler İçin Dairesel Çakmak
| Condition: | New |
|---|---|
| Type: | Panel Saw |
| Use: | Woodworking, Cutting Wood |
3200mm OSETMAC MJ6132S 120mm puanlama serçe bıçağı çapı ile kaydırıcı masa panelini gördü
| Condition: | New |
|---|---|
| Type: | Panel Saw |
| Use: | Woodworking, Cutting Wood |
İş parçasının uzunluğu mm 3100mm Üretim için yüksek hassasiyetli kaydırıcı masa testere
| Condition: | New |
|---|---|
| Type: | Panel Saw |
| Use: | Woodworking, Cutting Wood |
OSETMAC SYS-468 Çerez Mobilya Üretimi için Ahşap İşleme Kenar Banding Makinesi
| Condition: | New |
|---|---|
| Type: | Edge Banding Machine |
| Voltage: | 380v 220v |
5 Fonksiyon Odun İşleme Çizgi Bantlama Makinesi Plywood Panel Uzunluğu ≥150mm Otomatik
| Condition: | New |
|---|---|
| Type: | Edge Banding Machine |
| Voltage: | 380V, 380V/50HZ/3PH |
Plywood üretiminde 10-60 mm panel kalınlığı için otomatik kenar bantlama makinesi tasarımı
| Durum: | Yeni |
|---|---|
| Türü: | Kenar Bantlama Makinesi |
| Voltaj: | 380v 220v, 380v 50HZ 3 faz |
23m/min Panel Feed Hızı Plywood Üretim Pazarı için Otomatik Kenar Banding Makinesi
| Condition: | New |
|---|---|
| Type: | Edge Banding Machine |
| Voltage: | 380v 220v, 380v 50HZ 3 ph |
Küçük üretim tesislerindeki kontrplak için kompakt ve 6.3KW otomatik kenar bantlama makinesi
| Condition: | New |
|---|---|
| Type: | Edge Banding Machine |
| Voltage: | 380V, 380V/50HZ/3PH |
SYS-320 Üretim Tesisi içindeki kontrplak üretimi için otomatik kenar bant makinesi
| Condition: | New |
|---|---|
| Type: | Edge Banding Machine |
| Voltage: | 380v 220v |
OSET Plywood 1980 kg ağırlığı ve 380V / 50HZ / 3PH voltajı için eğri kenar bantlama makinesi
| Condition: | New |
|---|---|
| Type: | Edge Banding Machine |
| Voltage: | 380V, 380V/50HZ/3PH |

