Tüm ürünler
-
JoroMakinelerim var ve kayar masa testeresi gerçekten çok iyi kalitede.
anahtar kelimeler [ woodworking panel saw for plywood ] eşleşme 148 Ürünler.
MJ6132S Endüstriyel Kayar Masa Testere Ağaç İşleme Paneli Kontrplak Veya MDF İçin Testere
| Devirme testere bıçağı: | 0-45° |
|---|---|
| Güç (w): | 6.6KW |
| Şart: | YENİ |
Kontrplak veya MDF için Ağaç İşleme Makineleri Dolap Sürgülü Masa Paneli Testere
| Devirme testere bıçağı: | 0-45° |
|---|---|
| Güç (w): | 6.6KW |
| Şart: | YENİ |
MJ6132AD Ağaç İşleme Sürgülü Masa, Kontrplak ve Panel Kesim İçin Testere
| Gerilim: | 220V/380V/415V/440V |
|---|---|
| Stil: | Yatay |
| Kullanım: | Ağaç Kesimi, Panel Kesimi |
0-45° Blade Eğim Düzenleme İyi durumda kontrplak için ikinci el panel testeresi
| Durum: | Yeni |
|---|---|
| Type: | Panel Saw |
| Use: | Woodworking, Wood Cutting |
3200mm Maks. Uzunluk Çizgi Masa Paneli Plywood Uzantı Masası için Çakıldı 905*680*70mm
| Condition: | New |
|---|---|
| Type: | Panel Saw |
| Use: | Woodworking, Wood Cutting |
Kontrplak Kesme Sürgülü Panel Ağaç İşleme Endüstrisinde Makine Kullanımı Gördüm
| Dimension(L*W*H): | 1800 * 1050 * 900 |
|---|---|
| Türü: | masa gördüm kayar |
| Uygulama: | Paneller Ahşap Kesme Makinesi |
Ağaç İşleme Makinesi Sürgülü Masa Kontrplak ve Panel Kesme İçin MJ6132BD Testere
| Dimension(L*W*H): | * 1200 * 1200 3400 |
|---|---|
| Türü: | masa gördüm kayar |
| Uygulama: | Paneller Ağaç Kesme Makinesi |
Ağaç İşleme Makineleri Sürgülü Panel Ahşap Kesimi İçin MJ6130TY Testere
| Garanti: | 12 ay |
|---|---|
| Gerilim: | 220V/380V/415V/440V |
| Kullanım: | Ağaç İşleme, Ağaç Kesimi |
Yüksek Hassasiyetli Ağaç İşleme Sürgülü Masa Testere Paneli MJ6132TYD Çin'de Üretildi
| Dimension(L*W*H): | * 1200 * 1200 3400 |
|---|---|
| Türü: | masa gördüm kayar |
| Uygulama: | Paneller Ahşap Kesme Makinesi |
Ağaç İşleme Makineleri Sürgülü Panel Testere Ağaç İşleme Sürgülü Masa Ahşap Kesim için MJ6130TY Testere
| Kullanım: | Ağaç İşleme, Ağaç Kesimi |
|---|---|
| Dimension(L*W*H): | 3050 * 3150 * 900mm |
| Türü: | Masa Paneli Testere , Sürgülü Masa Testere |

