Όλα τα Προϊόντα
-
JoroΈχω τις μηχανές και το γλιστρώντας επιτραπέζιο πριόνι είναι πραγματικά καλή ποιότητα.
λέξεις-κλειδιά [ woodworking panel saw for plywood ] αγώνας 148 προϊόντα.
Καταστήματα δομικών υλικών Αυτοματοποιημένη μηχανή ταινίας άκρων για ξύλο συνθετικού ξύλου σε σχεδιασμό
| Condition: | New |
|---|---|
| Type: | Edge Banding Machine |
| Voltage: | 380V, 380V/50HZ/3PH |
ΟΣΕΤΜΑΚ Πλήρως αυτόματη μηχανή συσκότισης άκρων SYS-568 για την παραγωγή συνθετικού ξύλου 6700x800x1620mm
| Υπόθεση: | Νέο |
|---|---|
| Type: | Edge Banding Machine |
| Voltage: | 380v 220v |
Εύκολο στη λειτουργία ξύλινο πάτωμα Sanding Machine για πλακέτο πλακέτο σε εργαστήρια επισκευής μηχανών
| Condition: | New |
|---|---|
| Machine Type: | Wood Sanding Machine |
| Video outgoing-inspection: | Provided |
Αυτόματος πίνακας μελαμινών PVC ενώνοντας μηχανών ακρών ξυλουργικής
| Τάση: | 220V/380V |
|---|---|
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη: | Συντήρηση τομέων και υπηρεσία επισκευής |
| Τύπος: | Μηχανή ζώνης ακρών |
Κόντρα πλακέ ξύλου PVC ξύλινη άκρη Banding μηχάνημα 220V 380V υψηλής απόδοσης
| Τάση: | 220V/380V |
|---|---|
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη: | Συντήρηση τομέων και υπηρεσία επισκευής |
| Τύπος: | Μηχανή ζώνης ακρών |
SYS-320 Αυτόματη ξύλινη άκρη Banding μηχάνημα για σωματιδίων Διοικητικό Συμβούλιο
| Τάση: | 220V/380V |
|---|---|
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη: | Συντήρηση τομέων και υπηρεσία επισκευής |
| Τύπος: | Μηχανή ζώνης ακρών |
Αυτόματη βιομηχανική μηχανή συγκόλλησης άκρων Ξυλουργική χρήση ρυθμιζόμενης ταχύτητας κυλίνδρων
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη: | Τηλεοπτική τεχνική υποστήριξη |
|---|---|
| Διάσταση (L*W*H): | 8000*5000*1200MM |
| όνομα: | τακτοποιώντας μηχανή πριονιών ακρών |
Υψηλής απόδοσης ξυλουργική μηχανή συγκόλλησης άκρων με PLC οθόνη αφής
| λεπτομέρεια: | Του δέλτα οθόνη αφής PLC |
|---|---|
| εφαρμογή: | Έπιπλα επιτροπής και PVC |
| μοντέλο: | SYS-368 |
Μέγιστο.Υψόμετρο κοπής 50 mm σε 45° Τεχνουργήματα πριονιστήριων τραπεζών για την ακριβή κοπή ξύλου
| Υπόθεση: | Νέο |
|---|---|
| Τύπος: | πριόνι επιτροπής |
| Χρήση: | Εργασία ξυλείας, Κόψιμο ξυλείας |
Ο Harvey Table Saw OSETMAC MJ6132TY Η καλύτερη επιλογή για το κόψιμο οπτικής πλάκας MDF από στερεό ξύλο
| Condition: | New |
|---|---|
| Type: | Panel Saw |
| Use: | Woodworking |

